Egitimler

Başlangıçtan ileri seviyeye yazılım eğitimleri
  • iOS Eğitimleri
  • Web Tasarım Eğitimleri
  • C# Eğitimleri
  • ASP.NET Eğitimleri

Kendi uygulamanızı geliştirmek ister misiniz ? Başlangıçtan App Store a uygulama gönderimine kadar iOS programlama.iOS iPhone Uygulama Geliştirme Eğitimi ile uygulamalar geliştirip yayınlayabileceksiniz.

iOS işletim sisteminde geliştirdiğiniz uygulamalar, iPhone’un yanında, iPad ve Apple TV gibi diğer Apple platformlarında çalışır.

iOS platformunun yüksek kaliteli kullanıcı kitlesi geliştiriciler için daha yüksek gelir potansiyeli oluşturmaktadır. Apple’in kendisi ispat etmiş olan minimalist görüntülü ve sağlam yapılı imajı kullanıcılar üzerinde uzun vadeli

olumlu etki bırakmıştır.

iOS platformu Apple’in çoğunluktan ayrılan yolu ile kendisine özgüdür.

iOS iPhone Uygulama Geliştirme Eğitimi sonrası, Apple bakış açısı ve vizyonunun size yansıdığını göreceksiniz.

Detay

Html,CSS, Javascript kullanarak temel web tasarım eğitimi ile siz de  web sitesi tasarlayabilirsiniz.

Programda, web tasarım editörü ile web sayfası tasarımları yapabilme ilgi ve becerisinin eğitimleri verilmektedir.

HTML ile Basit Web İşlemleri, HTML ile Gelişmiş Web İşlemleri, Stil Şablonu (CSS), Web Tasarım Editörüne Giriş, Web Tasarım Editöründe İleri Uygulamalar, Web Tasarım Editörü ile Veri Tabanı İşlemleri.

Bilişim sektöründe web tasarımı, ağ kurulum ve yönetimi, veri tabanı programları kullanımı ve yönetimi gibi hizmetler veren; web ortamında etkileşimli programlar hazırlayan şirketler ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan firma, kurum ve kuruluşlarda vb. yerlerde çalışabilirler.

Detay

Visual Studio ortamında C# ile Programlamaya Giriş, C# Programlama ve İleri C# dersleri ile A-Z ye yazılım alanında kariyerinizi geliştirin.

C# programlama dili son yıllarda popüler hale gelmiş ve tüm programcıların öğrenmek istediği bir dil olmuştur. C# dili .NET ortamında geliştirilmiş ve diğer dillerden farklı olarak kullanıcılarına 100% nesne yönelim programlama olanağı sunmaktadır. Bu yapısından dolayı C# ile istediğiniz uygulamaları hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Eğitime katılmak için herhangi bir yazılım bilgisi gerekmemektedir. Temel düzeyden başlayan eğitimimiz örneklerle desteklenerek tüm düzeylere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Detay

C# ile Asp.Net ortamında Web programlama.Web uygulamaları,Web servisleri konusunda başlangıçtan ileri seviyeye Web Programlama eğitimleri.

Asp.Net Eğitimi: Asp.Net; olay tabanlı ve arayüz odaklı dinamik web sayfaları oluşturmak için sunduğu kolaylıklar ile sektörde kabul görmüş web teknolojileri arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Asp.Net uygulamaları, yüksek performanlı IIS web sunucusu üzerinde çalıştırılabiliyor olmanın ayrıcalığından yararlanmaktadır.

Asp.Net ile uygulama geliştirirken; daha öncedem var olan .NET Framework bilgi birikiminizi kullanarak, kısa zamanda yüksek performanslı web uygulamaları geliştirebilirsiniz.

Asp.Net ile ilgili olarak; en temelden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

Asp.Net Eğitimimiz boyunca, Visual Studio Express Edition ve yaygın C# programlama dili kullanılarak örnekler yapılmaktadır.

Detay